Nora Lighting NRLM-10ST2030GMWLE4/24 10" RLM 24" Stem Mounted LED Shade, Lumens 2000lm, Color Temperature 3000K, Voltage 120V-277V, Dimming 0-10V/Triac/ELV, Gun Metal/White Finish